> Het bedrijf | Keizers Metaal | Ontdek hier meer over KeizersMetaal

Keizers Metaalbedrijf

Ervaring sinds 1989, gecombineerd met de nieuwste technieken: op ons kunt u vertrouwen. Wij zijn uw verrassend flexibele partner in de metaalproductie. Keizers Metaalbedrijf is gespecialiseerd in lasersnijden, kanten, buislasersnijden en in framebouw. Onze doelstelling is het ontzorgen van onze klanten. Ons motto: “we verkopen geen nee.”

Met onze kennis en het gebruik van slimme software, geavanceerde apparatuur, kant-, plaat-, en buismachines bieden we 24 uur aan resultaat op maat. Zo dragen we op een persoonlijke wijze de zorg over de gehele productie en kunnen we snel hoogwaardige kwaliteit leveren voor een goede prijs.

Geschiedenis

Het bedrijf is opgericht in 1989 in het nabij gelegen plaatsje St. Isidorishoeve. De werkzaamheden waren in eerste instantie klein constructie en sierhekwerken. In de loop der jaren is er steeds geïnvesteerd in het machinepark, en vooral op plaatwerk gebied. Al snel bleek dat hiervoor meer ruimte nodig was dan beschikbaar. Om onze werkzaamheden goed te kunnen uitvoeren is in 2003 besloten om een nieuw bedrijfspand te bouwen. Het huidige pand staat op het industrie terrein ‘Stepelo’ in Haaksbergen en heeft een totale vloeroppervlakte van 3600 vierkante meter en is uitgerust met diverse bovenloopkranen.

Onze mensen staan voor u klaar!

Bij Keizers Metaal vinden we het belangrijk dat u goed en persoonlijk geholpen wordt. Heeft u vragen of opmerkingen? Dan kunt u altijd bij één van ons terecht!

Dennis van Keizers Metaal

Dennis Grolleman

Directeur

053 – 20 60 863 info@keizersmetaal.nl
Het team

Elvis Euverman

Bedrijfsleider

06 – 270 516 87 e.euverman@keizersmetaal.nl
Het team

Dennis Meulman

Manager constructie

053 – 2030 176 d.meulman@keizersmetaal.nl
Tom van Keizers Metaal

Tom Bouwhuis

Manager plaatwerk

053 – 2030 171 t.bouwhuis@keizersmetaal.nl
Het team

Bart Tielbeek

Projectmanager automatisering

053 – 2030 179 b.tielbeek@keizersmetaal.nl
Lotte van Keizers Metaal

Lotte Hesselink

HR/Recruiter

06-82 070 642 l.hesselink@keizersmetaal.nl
Het team

Wendy Vrielink

Administratief medewerker

053 – 2030 177 w.vrielink@keizersmetaal.nl
Het team

Ronald Spaanstra

Calculatie/Verkoop

053 – 2030 172 r.spaanstra@keizersmetaal.nl
Het team

Jelle Scharenborg

Werkvoorbereiding/Inkoop

053 – 2030 175 j.scharenborg@keizersmetaal.nl
Het team

Niek oude Engberink

Werkvoorbereiding

053 – 2030 170 n.oude.engberink@keizersmetaal.nl
Het team

Niek ten Elsen

Werkvoorbereiding

053 – 2030 174 n.ten.elsen@keizersmetaal.nl
Het team

Bjorn ten Hoopen

Werkvoorbereiding

053 – 8519 561 b.ten.hoopen@keizersmetaal.nl
Bart van Keizers Metaal

Victor Pedersen

Werkvoorbereiding

053 – 8519 562 v.pedersen@keizersmetaal.nl