Contact

Contactgegevens

Openingstijden

  • Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 07.30 – 16.30 uur.
  • Pauzetijden:
  • 09.30 – 09.45 uur
  • 12.00 – 12.30 uur
  • 14.30 – 14.45 uur

    Naam*

    Bedrijfsnaam*

    E-mail*

    KVK Nummer

    BTW Nummer

    Onderwerp*

    Bericht*

    Velden met een * zijn verplicht

    Onze mensen

    Dennis Grolleman

    Dennis Grolleman

    Directeur

    06 – 110 037 51 info@keizersmetaal.nl
    Elvis Euverman

    Elvis Euverman

    Bedrijfsleider

    06 – 270 516 87 e.euverman@keizersmetaal.nl
    Wendy Vrielink

    Wendy Vrielink

    Administratie

    053 – 2030 177 w.vrielink@keizersmetaal.nl
    Joko Jansen

    Joko Jansen

    Hoofd bedrijfsbureau

    053 – 2030 178 j.jansen@keizersmetaal.nl
    Ruben Asbreuk

    Ruben Asbreuk

    Werkvoorbereiding constructie / buislaser

    053 – 2030 170 r.asbreuk@keizersmetaal.nl
    Dennis Meulman

    Dennis Meulman

    Werkvoorbereiding constructie / buislaser

    053 – 2030 176 d.meulman@keizersmetaal.nl
    Niek ten Elsen

    Niek ten Elsen

    Werkvoorbereiding constructie / buislaser

    053 – 2030 174 n.ten.elsen@keizersmetaal.nl
    Jelle Scharenborg

    Jelle Scharenborg

    Werkvoorbereiding constructie / buislaser

    053 – 2030 175 j.scharenborg@keizersmetaal.nl
    Bart Tielbeek

    Bart Tielbeek

    Werkvoorbereiding plaatwerk

    053 – 2030 179 b.tielbeek@keizersmetaal.nl
    Tom Bouwhuis

    Tom Bouwhuis

    Werkvoorbereiding plaatwerk

    053 – 2030 171 t.bouwhuis@keizersmetaal.nl
    Ronald Spaanstra

    Ronald Spaanstra

    Calculatie / verkoop plaatwerk

    053 – 2030 172 r.spaanstra@keizersmetaal.nl
    Douwe Middelhuis

    Douwe Middelhuis

    Werkvoorbereiding plaatwerk

    053 – 2030 173 d.middelhuis@keizersmetaal.nl