> Contact | KeizersMetaal | Neem vrijblijvend contact met ons op!

Contact

Contactgegevens

Openingstijden

  • Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 07.30 – 16.30 uur.
  • Pauzetijden:
  • 09.30 – 09.45 uur
  • 12.00 – 12.30 uur
  • 14.30 – 14.45 uur

    Naam*

    Bedrijfsnaam*

    E-mail*

    KVK Nummer

    BTW Nummer

    Onderwerp*

    Bericht*

    Velden met een * zijn verplicht

    Onze mensen

    Dennis van Keizers Metaal

    Dennis Grolleman

    Directeur

    053 – 20 60 863 info@keizersmetaal.nl
    Het team

    Elvis Euverman

    Bedrijfsleider

    06 – 270 516 87 e.euverman@keizersmetaal.nl
    Het team

    Dennis Meulman

    Manager constructie

    053 – 2030 176 d.meulman@keizersmetaal.nl
    Tom van Keizers Metaal

    Tom Bouwhuis

    Manager plaatwerk

    053 – 2030 171 t.bouwhuis@keizersmetaal.nl
    Het team

    Bart Tielbeek

    Projectmanager automatisering

    053 – 2030 179 b.tielbeek@keizersmetaal.nl
    Lotte van Keizers Metaal

    Lotte Hesselink

    HR/Recruiter

    06-82 070 642 l.hesselink@keizersmetaal.nl
    Het team

    Wendy Vrielink

    Administratief medewerker

    053 – 2030 177 w.vrielink@keizersmetaal.nl
    Het team

    Ronald Spaanstra

    Calculatie/Verkoop

    053 – 2030 172 r.spaanstra@keizersmetaal.nl
    Het team

    Jelle Scharenborg

    Werkvoorbereiding/Inkoop

    053 – 2030 175 j.scharenborg@keizersmetaal.nl
    Het team

    Niek oude Engberink

    Werkvoorbereiding

    053 – 2030 170 n.oude.engberink@keizersmetaal.nl
    Het team

    Folkert-Jan Brant

    Werkvoorbereiding

    053 – 8519 564 fj.brant@keizersmetaal.nl
    Het team

    Niek ten Elsen

    Werkvoorbereiding

    053 – 2030 174 n.ten.elsen@keizersmetaal.nl
    Het team

    Bjorn ten Hoopen

    Werkvoorbereiding

    053 – 8519 561 b.ten.hoopen@keizersmetaal.nl
    Bart van Keizers Metaal

    Victor Pedersen

    Werkvoorbereiding

    053 – 8519 562 v.pedersen@keizersmetaal.nl